Рішення для автоподорожей

Правила повернення

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ
Магазин Sotra надає 14 днів* на обмін/повернення товару належної якості, не рахуючи дня покупки.
* За умови, що товар не використовувався та збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також чек, виданий разом із проданим товаром. Усі інші умови обміну товару, крім терміну обміну, що визначається цим пунктом, регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".


Що потрібно зробити:
— зателефонувати на гарячу лінію в магазин Sotra (098) 185 96 71 або відразу звернутися до магазину з повним пакетом документів (чек або документ, що підтверджує покупку (видаткова накладна), паспорт, ІПН, АКТ про неремонтопридатність (якщо такий є в наявності);


Стандартні умови обміну та повернення товару:
- для покупців, діють з дня придбання товару (не рахуючи день покупки);
- в рамках закону, можна обміняти придбані технічно-складні товари належної якості на будь-які інші за умови, що зазначений товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричне упакування.

Допускається обмін товару в одноразовій упаковці (пакете), яка була розкрита, при цьому товар не має слідів експлуатації та повинен відповідати таким вимогам:
— від дати продажу минуло не більше 14 днів;
— товар не втрачає своїх властивостей після розкриття одноразової упаковки;
Обмін або повернення товару/грошових коштів здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька 72, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 19.00 та у суботу з 10.00 до 16.00.